Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 13 листопадаУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сорок сьома сесія міської ради
30.10.2013

Відбулася сорок сьома сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник. У роботі сесії взяли участь 30 депутатів із 46 обраних. На засіданні були присутні народний депутат України Володимир Шульга та заступник голови Сумської обласної ради, депутат обласної ради Іван Ребенко.

           
До порядку денного внесено 29  питань із різних галузей життєдіяльності міста.
           
Після розгляду депутатських запитів та виступу народного депутата України Володимира Шульги міська рада перейшла до розгляду питань регулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності, внесла зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2013 рік та основних напрямків розвитку на 2014-2015 роки та до бюджету міста на 2013 рік.
           
Потім депутати заслухали інформації про стан виконання Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцій, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 роки в місті Ромни, Програми розвитку позашкільної освіти міста на період до 2014 року та Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Ромни на 2013-2016 роки, внесли зміни до списку народних засідателів та розглянули ряд інших питань.
           
Наприкінці сесії секретар міської ради В’ячеслав Губарь поінформував про роботу структурних підрозділів, діяльність яких він координує, а директор КП «Іллінський ярмарок» Надія Гора надала інформацію про результати роботи підпорядкованого підприємства.
 
 
             
Відділ організаційної та кадрової роботи
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa