Ромни - офіційний сайт міста :: СУМЩИНА – РЕГІОН МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 22 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
СУМЩИНА – РЕГІОН МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ
06.11.2013

Олександр ЦУПРО: «На виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА Сумщина задовольняє освітні потреби національних меншин»

 
«Нині Україна обрала європейський вектор свого розвитку. В області створено умови для комфортного та належного навчання представників національних меншин. Прикладом толерантних міжнаціональних відносин є Сумський державний університет, який об’єднує студентів з різних країн світу задля спільної мети – здобуття якісної вищої освіти», – зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації у ході засідання «круглого столу» за участю представників влади, студентського самоврядування та іноземних студентів.
 
 «Полінаціональність – запорука розвитку СумДУ та входження до європейського освітнього простору. СумДУ з кожним роком розширює географію студентів. Нині в закладі здобувають освіту близько 1300 іноземців із майже 60 країн світу. Ми приділяємо особливу увагу вихованню студентської молоді в дусі миру і толерантності», – зазначив ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ.
 
За його словами, в університеті створено всі умови для якісного навчання та комфортного проживання іноземних громадян. Прийомом і розміщенням студентів у гуртожитках опікується окремий структурний підрозділ – Департамент роботи з іноземними громадянами, а на кожному факультеті – заступник декана по роботі з іноземними громадянами. Крім того, іноземні студенти постійно залучаються до художньої самодіяльності, спортивного життя та студентського самоврядування університету.
 
«Державна політика України спрямована на упередження будь-яких проявів расизму. Нині у Верховній Раді України зареєстрована низка законопроектів, спрямованих на подальше комплексне вдосконалення законодавства у сфері міжнаціонального порозуміння. Вони відкривають нову європейську історію взаємовідносин націй», –  додав Олександр Цупро.
 
 «Я обрала цей університет, бо він знаходиться у найкращому місті України – Сумах. Почуваюся тут як на своїй батьківщині, що є дієвим стимулом для подальшого навчання. Провчившись 2,5 роки мала нагоду не лише навчатися, а й розвивати свої вокальні здібності та втілювати мрії в життя», – сказала студентка СумДУ, вокалістка, «Міс Африка Україна-2013» Ісабель ЧИКОТІ.

 

У ході «круглого столу» з нагоди Міжнародного дня толерантності, проведеного в рамках щорічної студентської конференції «Взаємовідносини націй», учасники ознайомилися з широким спектром діяльності студентів з інших країн, що мало на меті подолати бар’єри у спілкуванні між представниками української та іноземної молодіжної спільноти.

Сумська обласна державна адміністрація

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa