Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
СУМЩИНА – РЕГІОН МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ
06.11.2013

Олександр ЦУПРО: «На виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА Сумщина задовольняє освітні потреби національних меншин»

 
«Нині Україна обрала європейський вектор свого розвитку. В області створено умови для комфортного та належного навчання представників національних меншин. Прикладом толерантних міжнаціональних відносин є Сумський державний університет, який об’єднує студентів з різних країн світу задля спільної мети – здобуття якісної вищої освіти», – зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації у ході засідання «круглого столу» за участю представників влади, студентського самоврядування та іноземних студентів.
 
 «Полінаціональність – запорука розвитку СумДУ та входження до європейського освітнього простору. СумДУ з кожним роком розширює географію студентів. Нині в закладі здобувають освіту близько 1300 іноземців із майже 60 країн світу. Ми приділяємо особливу увагу вихованню студентської молоді в дусі миру і толерантності», – зазначив ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ.
 
За його словами, в університеті створено всі умови для якісного навчання та комфортного проживання іноземних громадян. Прийомом і розміщенням студентів у гуртожитках опікується окремий структурний підрозділ – Департамент роботи з іноземними громадянами, а на кожному факультеті – заступник декана по роботі з іноземними громадянами. Крім того, іноземні студенти постійно залучаються до художньої самодіяльності, спортивного життя та студентського самоврядування університету.
 
«Державна політика України спрямована на упередження будь-яких проявів расизму. Нині у Верховній Раді України зареєстрована низка законопроектів, спрямованих на подальше комплексне вдосконалення законодавства у сфері міжнаціонального порозуміння. Вони відкривають нову європейську історію взаємовідносин націй», –  додав Олександр Цупро.
 
 «Я обрала цей університет, бо він знаходиться у найкращому місті України – Сумах. Почуваюся тут як на своїй батьківщині, що є дієвим стимулом для подальшого навчання. Провчившись 2,5 роки мала нагоду не лише навчатися, а й розвивати свої вокальні здібності та втілювати мрії в життя», – сказала студентка СумДУ, вокалістка, «Міс Африка Україна-2013» Ісабель ЧИКОТІ.

 

У ході «круглого столу» з нагоди Міжнародного дня толерантності, проведеного в рамках щорічної студентської конференції «Взаємовідносини націй», учасники ознайомилися з широким спектром діяльності студентів з інших країн, що мало на меті подолати бар’єри у спілкуванні між представниками української та іноземної молодіжної спільноти.

Сумська обласна державна адміністрація

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa