Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 16 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»
15.11.2013

На переконання заступника голови облдержадміністрації, залучення громадського сектору до реалізації державної політики сприяє вирішенню актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону

«На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області створено належні умови для розвитку інститутів громадянського суспільства та залучення громадськості до управління державою», – зазначив у ході засідання «круглого столу» на тему "Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики"  Ігор Яговдик.

За його словами, завдяки демократії участі представники громадськості мають можливість впливати на формування та реалізацію державної політики, здійснювати контроль за діяльністю влади, а головне – долучатися до прийняття важливих рішень.
 

«Громадська рада виступила з ініціативою проведення «круглих столів» щодо співпраці місцевої влади та представників бізнесу з питань підтримки місцевих товаровиробників, забезпечення населення якісними та доступними продуктами харчування. Це яскраве свідчення участі громадського сектору в питаннях формування та реалізації регіональної політики, спрямованої на покращення рівня життя населення», – підкреслив голова громадської ради при облдержадміністрації Володимир ДЕМУРА.
 

Він зазначив, що влада та громадськість мають спільне завдання – популяризувати продукцію під брендом «Зроблено на Сумщині», формувати позитивний імідж місцевих товаровиробників та збільшувати їх частку на регіональному і всеукраїнському споживчому ринку.
 

Для цього у 3108 торговельних підприємствах області виділено площі для реалізації товарів місцевого виробництва, з яких 2494 обладнані стендом з написом «Зроблено на Сумщині». Зокрема, у Конотопі торгові місця виділено у 449 закладах торгівлі (90% від їх загальної чисельності). Всі вони оформлені відповідним чином, що є одним з найкращих показників в області. При цьому загальна частка місцевих товарів у торговельних закладах регіону переважає і становить майже 56%, у тому числі по місту Конотоп – 52,47%. На продовольчих ринках Сумщини частка місцевої продукції становить 70,75%, у тому числі по місту Конотоп – 66,08%.
 

«Діалог влади та громадськості є однією з головних ознак демократії та ефективності прийняття рішень. Сьогодні громадський сектор є надійним партнером влади у розбудові регіону та виступає ініціатором проведення ряду важливих заходів для досягнення стратегічних  державних завдань», – резюмував Ігор Яговдик.

Сумська обласна державна адміністрація

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa