Ромни - офіційний сайт міста :: ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»
15.11.2013

На переконання заступника голови облдержадміністрації, залучення громадського сектору до реалізації державної політики сприяє вирішенню актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону

«На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області створено належні умови для розвитку інститутів громадянського суспільства та залучення громадськості до управління державою», – зазначив у ході засідання «круглого столу» на тему "Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики"  Ігор Яговдик.

За його словами, завдяки демократії участі представники громадськості мають можливість впливати на формування та реалізацію державної політики, здійснювати контроль за діяльністю влади, а головне – долучатися до прийняття важливих рішень.
 

«Громадська рада виступила з ініціативою проведення «круглих столів» щодо співпраці місцевої влади та представників бізнесу з питань підтримки місцевих товаровиробників, забезпечення населення якісними та доступними продуктами харчування. Це яскраве свідчення участі громадського сектору в питаннях формування та реалізації регіональної політики, спрямованої на покращення рівня життя населення», – підкреслив голова громадської ради при облдержадміністрації Володимир ДЕМУРА.
 

Він зазначив, що влада та громадськість мають спільне завдання – популяризувати продукцію під брендом «Зроблено на Сумщині», формувати позитивний імідж місцевих товаровиробників та збільшувати їх частку на регіональному і всеукраїнському споживчому ринку.
 

Для цього у 3108 торговельних підприємствах області виділено площі для реалізації товарів місцевого виробництва, з яких 2494 обладнані стендом з написом «Зроблено на Сумщині». Зокрема, у Конотопі торгові місця виділено у 449 закладах торгівлі (90% від їх загальної чисельності). Всі вони оформлені відповідним чином, що є одним з найкращих показників в області. При цьому загальна частка місцевих товарів у торговельних закладах регіону переважає і становить майже 56%, у тому числі по місту Конотоп – 52,47%. На продовольчих ринках Сумщини частка місцевої продукції становить 70,75%, у тому числі по місту Конотоп – 66,08%.
 

«Діалог влади та громадськості є однією з головних ознак демократії та ефективності прийняття рішень. Сьогодні громадський сектор є надійним партнером влади у розбудові регіону та виступає ініціатором проведення ряду важливих заходів для досягнення стратегічних  державних завдань», – резюмував Ігор Яговдик.

Сумська обласна державна адміністрація

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa