Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 17 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оголошення
25.11.2013

Виконавчий комітет Роменської міської ради проводить публічне громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік (далі – Програма), з текстом якого можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради (http://www.romny.osp-ua.info/) в розділі «Економіка міста – Програма соціально-економічного розвитку».
 
Проект Програми на 2014 рік буде внесено на погодження виконавчого комітету міської ради та затверджено на сесії Роменської міської ради в грудні цього року. Пріоритетні заходи і завдання Програми спрямовані на всебічний розвиток всіх галузей життєдіяльності міста, тому заінтересованими сторонами є суб’єкти господарювання різних організаційно-правових форм, представництва органів виконавчої влади, депутати рад різного рівня, громадські організації та мешканці міста.
 
Зустріч з громадськістю відбудеться 12 грудня 2013 року о 14 годині в залі засідань Роменської міської ради. До участі в заході запрошуються представники засобів масової інформації.
 
Реєстрація учасників зустрічі та консультації щодо проекту Програми проводяться з дня публікації даного повідомлення відділом розвитку території управління економічного розвитку міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, каб. 26 та за телефоном 2-26-68.
 
Письмові зауваження та пропозиції до проекту Програми приймаються відділом на електронну адресу romenecon@gmail.com, відповідальна особа Р.В. Шкіль, начальник відділу розвитку території управління економічного розвитку міської ради.
 
Результати громадського обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік буде оприлюднено на офіційному сайті міста в розділі «Консультування з громадськістю».
 
                                                                        
Управління економічного розвитку міської ради
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa