Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Під час засідання «круглого столу» щодо реалізації проекту «Якісна і доступна медицина – кожному»
27.11.2013

Під час засідання «круглого столу» щодо реалізації проекту «Якісна і доступна медицина – кожному», заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олена Проценко зазначила: «Реалізація завдань і доручень Президента України на території міста Ромни по втіленню в життя проекту «Якісна і доступна медицина – кожному здійснюється в повному обсязі. При цьому особлива увага приділяється рівню надання медичних послуг людям з обмеженими фізичними можливостями».
 
Зокрема, Олена Проценко акцентувала увагу на діяльності щодо забезпечення підвищення доступності медичних послуг. А це включає в себе розмежування первинної, вторинної, третинної та екстреної медичної допомоги та структурну реорганізацію лікувальних установ відповідно до видів надання медичної допомоги. 

«З метою підвищення якості медичних послуг впроваджуються нові медичні стандарти, проводиться матеріально-технічне забезпечення сучасним обладнанням, відповідно профілю та спеціалізації медичних відділень, капітальні та поточні ремонти приміщень окремих служб», - зауважила посадовець. 
 
 
Під час засідання «круглого столу» детально розглянуто та проаналізовано хід проведення модернізації мережі закладів охорони здоров’я, а саме - створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, мережі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в мікрорайонах міста, які надають та надаватимуть консультаційно-діагностичні послуги та низку інших медичних послуг.
 
Окрема увага - питанню забезпечення ефективності використання державного фінансування під час запровадження медичної реформи, яке здійснюється відповідно до Національного плану дій на 2013 рік та Програми економічних реформ на 2013-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава». 
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa