Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 13 листопадаУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Мати – героїня
26.11.2013

Виконуючий обов’язки міського голови В’ячеслав Губарь вручив державні нагороди «Мати – героїня», відзначивши внесок кожної із жінок у виховання дітей, створення сприятливих умов для їх становлення та розвитку. 
Відповідно до Закону України "Про державні нагороди" Почесне звання України є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.
 
Однією з таких державних нагород є Почесне звання України «Мати – героїня», яке присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених в установленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
 
 Зазначені вище нагороди вручені згідно Указу Президента України від 24 серпня 2013 року №441/2013.
 
В урочистій атмосфері Посвідчення «Мати – героїня», медалі В’ячеслав Губарь вручив: Книш Валентині Іванівні, Круподер Наталії Сергіївні, Лаврик Любові Володимирівні.
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa