Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 17 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Засідання «круглого столу» «Реалізація завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік»
11.12.2013

Андрій Клименко: «Законом запроваджено сучасні інструменти стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, посилення мотивації працівників та роботодавців до легального працевлаштування, зниження рівня молодіжного безробіття, покращення ситуації із зайнятістю людей зрілого віку, встановлення зв’язку між освітою та ринком праці, подолання дефіциту можливостей для професійного зростання особи, підвищення темпів створення нових робочих місць».
 
На цьому наголосив заступник міського голови під час засідання «круглого столу» на тему: «Реалізація завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік».
 
Відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, проголошених 7 березня 2012 року, у липні 2012 року був прийнятий у новій редакції Закон України «Про зайнятість населення». Зміни в законодавстві стали поштовхом до покращення ситуації на ринку праці.
 
На виконання завдання Глави держави на Сумщині затверджено Програму зайнятості населення Сумської області на період до 2017 року, ключовим завданням якої є формування ринку праці та створення нових робочих місць.
 
У рамках реалізації Програми зайнятості упродовж січня-жовтня 2013 року в області створено 18 тис. нових робочих місць. Річне завдання зі створення нових робочих місць виконано на 134,4%.
 
Серед суб’єктів господарювання найбільше нових робочих місць – 9,6 тис. одиниць (53,2%) створено фізичними особами-підприємцями; 5,5 тис. (30,3%) – роботодавцями на підприємствах області; 2,9 тис. (16,3%) – для фізичних осіб-підприємців; 37 (0,2%) фізичних осіб із числа самозайнятих відкрили власну справу.
 
Крім того, заступник міського голови Андрій Клименко зауважив, що актуальним питанням на сьогодні залишається працевлаштування молоді, забезпечення молодих фахівців першим робочим місцем. Президент України поставив у пріоритет дане питання.
 
У вищих навчальних закладах області створені відділи (сектори) працевлаштування випускників, що координують питання розподілу молодих фахівців, створюють базу даних вакантних посад, відстежують процес адаптації випускників за місцем роботи.
 
Затверджено новий Перелік напрямів і спеціальностей підготовки фахівців у вищих навчальних закладах. Він укрупнений майже вдвічі, до нього включено ряд нових, перспективних спеціальностей. Вищим навчальним закладам надано можливість вводити спеціалізації, щоб самим гнучко реагувати на потреби в нових висококваліфікованих спеціалістах. Завдяки цьому розширено профіль підготовки і, таким чином, підвищено її універсальність, академічну та професійну мобільність випускників.
 
Поліпшенню працевлаштування сприяє запровадження практики укладання тристоронніх угод «студент – вищий навчальний заклад –роботодавець» для осіб, які навчаються за державним замовленням.

 
 
За інформацією управління праці та соціального захисту населення
 
 
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa