Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 19 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Брифінг заступника міського голови Андрія Клименка з представниками місцевих засобів масової інформації
12.12.2013

 

Під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації заступник міського голови Андрій Клименко зазначив: «Відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, проголошених 7 березня 2012 року, у липні 2012 року був прийнятий у новій редакції Закон України «Про зайнятість населення». Зміни в законодавстві стали поштовхом до покращення ситуації на ринку праці»
 
Так, на рівні області першим робочим місцем було забезпечено 260 випускників педагогічних вишів, які навчалися за державним замовленням на денній формі.
 
За регіональним замовленням нині навчаються 55 студентів та інтернів медичних закладів. У 2013 році після закінчення інтернатури в лікувально-профілактичні заклади області працевлаштовано 81 лікаря, після закінчення медичних училищ – 425 середніх медичних спеціалістів.
 
У 2014 році в регіоні приступлять до роботи 103 лікарі після закінчення інтернатури та 465 випускників медичних училищ.
 
З метою розвитку ринку праці області та забезпечення позитивних тенденцій щодо зростання зайнятості населення у 2014 році, передбачається реалізація активних програм на ринку праці, в тому числі стимулювання роботодавців до створення робочих місць, реформування системи професійного перенавчання і підвищення кваліфікації безробітних, стимулювання підприємницької активності, забезпечення партнерських стосунків у вирішенні питань зайнятості населення із соціальними партнерами регіону.
 
Таким чином, сьогодні в державі і в області, зокрема, покращується ситуація на ринку праці. Цьому сприяє виважена державна політика в цій сфері, що стимулює роботодавців до створення нових робочих місць, а також поліпшення інвестиційного клімату на регіональному рівні.
 
Економічні процеси в області дозволяють створювати нові робочі місця, готувати фахівців відповідно до потреб ринку праці, забезпечувати молодь першим робочим місцем.
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa