Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 17 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на пріоритетності родинного виховання дітей, їх влаштуванні в сім’ї»
19.12.2013

 

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на пріоритетності родинного виховання дітей, їх влаштуванні в сім’ї», - зазначив міський голова Микола Калашник під час зустрічі з батьками – вихователями, вихованцями дитячого будинку сімейного типу родини Мудриченків.
 
 
Нині на Сумщині у сім`ї громадян влаштовано 1 952 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У Ромнах 53 дитини виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників.
 
 Крім того, в місті функціонує 5 прийомних сімей, в яких проживає 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та два будинки сімейного типу, де виховується 15 дітей.
 
На цьому зупинився Микола Калашник під час засідання «круглого столу», на базі родини Мудриченків, за участю керівників служб, які надають відповідні послуги.
 
«На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА до 2015 року підійдемо до того, що інтернатні заклади як форма виховання дітей відійдуть у минуле.
 
У перспективі - створення на базі інтернатів соціальних гуртожитків, що у подальшому і сприятиме вирішенню житлових питань дітей-сиріт», – акцентував посадовець.
 
На Сумщині кількість вихованців закладів інтернатного типу з кожним роком скорочується: у 2011 році їх було 510 осіб, у 2013 році – 340 осіб, у 2013 році – 280 осіб.
 
У Роменській школі – інтернат виховується 59 дітей.
 
Разом з тим, сьогодні в регіоні утримується позитивна тенденція до розширення мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (2010 рік – 108 прийомних сімей і 17 дитячих будинків сімейного типу, 2013 рік – 139 і 22, відповідно). Зараз у них виховується 430 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 
 
 
 
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa