Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пріоритети соціального та економічного розвитку міста на 2014 рік
25.12.2013

«Пріоритети соціального та економічного розвитку міста на 2014 рік визначають проблемні питання нашої громади та шляхи їх вирішення», - зазначив Микола Калашник під час публічного громадського обговорення проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік.
 
 
Забезпечуючи виконання заходів в рамках реалізації завдань, доручень Президента України Віктора Януковича щодо вирішення актуальних проблем громади, можу впевнено сказати, що пріоритети, визначені у 2013 році Програмою соціального та економічного розвитку міста виконані.
 
 Міська влада доклала максимум зусиль, щоб школи і лікарні працювали, діти навчались, вчителі та лікарі отримували заробітну плату вчасно, дороги і котельні ремонтувались, житловий фонд та міське господарство підтримувалися в належному стані.
 
Беручи до уваги пропозиції у кожній галузі, визначаючи пріоритетні заходи по вирішенню проблемних питань громади, виконання ряду робіт, що фінансуються з бюджету розвитку міста, визначено загальну суму, яка склала більше 27 млн. грн.
 
 Враховуючи те, що орієнтовний розрахунок наявної суми бюджету розвитку складає 7,2 млн. грн., перед міською радою, її виконавчим органом стоїть складне завдання - розподілити кошти таким чином, щоб вирішити найголовніші проблемні питання у життєзабезпеченні міста.
 
У ході обговорення подано пропозиції і зауваження до проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік від мешканців міста, членів громадської ради.
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa