Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 17 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проценко О.В. про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2013 році
20.01.2014

На виконанні вимог Президента України щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування наголосила заступник міського голови, керуючий справами виконкому Проценко О.В., підбиваючи підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2013 році.
 
На засіданні виконавчого комітету міської ради, оперативній нараді при міському голові заступник міського голови, керуючий справами виконкому Проценко О.В. зробила глибокий аналіз роботи зі зверненнями громадян у 2013 році.
 
В інформації було наведено статистичні дані, зокрема:
 
до виконкому міської ради надійшло 721 звернення (у 2012 році – 1361); вирішено позитивно 306 звернень (43,8%);
 
у зверненнях громадянами найбільше порушено питань щодо комунального господарства – 47,4%, соціального захисту (в основному про надання матеріальної допомоги, які всі було задоволено) – 12,8 %, земельних – 12,5 %;
 
з органів влади вищого рівня надійшло 74 звернення, з них вирішено позитивно 24 (29,3%), з Урядової телефонної «гарячої» лінії 162 звернення, з яких вирішено позитивно 60 (37,04 %); з державної установи «Сумський обласний контактний центр» – 192 звернення, з яких вирішено позитивно 121(63,02 %).
 
Проценко О.В. наголосила на необхідності запобігання виникненню підстав для обґрунтованих повторних звернень, використовуючи такий резерв для упередження звернень, як роз’яснювальна робота.
 
Було наведено факти надання відповідей на звернення громадян у критичний термін, тобто за 2-3 дні до закінчення встановленого терміну виконання, зокрема головним управлінням міського господарства і відділом містобудування та архітектури.
 
Проценко О.В. зауважила, що якість підготовки відповідей на звернення залишається недостатньою у зв’язку з допущенням неконкретності і формальності; недотримання термінів виконання робіт зумовлює повторні звернення громадян і до міського голови, і до органів влади вищого рівня, а також постановку звернень на довготривалий контроль.
 
За результатами 2013 року у зв’язку з низьким рівнем результативності розгляду звернень громадян у головному управлінні міського господарства на засіданні виконкому міської ради 15.01.2013 роботу зі зверненнями громадян в управлінні визнано недостатньою.
 
Було зроблено акцент на посиленні персональної відповідальності за розгляд звернень громадян.
 
 
Проценко О.В. зазначила, що не зважаючи на недоліки у роботі зі зверненнями громадян, можна відмітити тенденцію щодо покращення результативності позитивного вирішення питань, порушених громадянами у своїх зверненнях – 43,8% від усіх звернень.
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa