Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
«Реалізація завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних питань місцевої громади на контролі», - зауважила заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олена Проценко
30.01.2014

Коментуючи виконання пріоритетів у 2013 році владою міста, плани щодо налагодження конструктивного діалогу «влада – громада», Олена Проценко зупинилася на діяльності Центру надання адміністративних послуг, зазначивши, що на сьогоднішній день через Центр можна отримати 14 видів дозволів та 51 вид адміністративних послуг. Також приймаються заяви для отримання неадміністративних послуг (зміни до рішень сесії, довідки на отримання бюджетних дотацій тощо). Інформаційні та технологічні картки а також бланки заяв розміщені у вільному доступі в каб.№10 та офіційному сайті міста в розділі «Адміністративні послуги».
 
За 2013 рік до Центру надання адміністративних послуг надійшло 1474 заяви на отримання адміністративних послуг (з них 260 - від юридичних осіб) та 65 заяв від суб’єктів господарювання на отримання дозволів. Станом на 25.01.2013 надано 1035 адміністративних послуг та 93 неадміністративні послуги, на розгляді знаходиться 15 заяв. Суб’єктами господарювання отримано 66 дозвільних документів та зареєстровано 2 дозвільні декларації. Не надано адміністративні послуги по 331 заяві по причині або відкликання заяви заявником, або відмови у наданні послуги у зв’язку з неповним пакетом документів та недостовірною інформацією. Відмову в отриманні дозволів отримали 2 суб’єкти господарювання.
 
 Найбільша питома вага, а це 41% із загальної кількості наданих адміністративних послуг, це - заяви щодо оформлення прав власності на земельні ділянки (дозволи на виготовлення та затвердження документації із землеустрою) та 19% - заяви щодо послуг у сфері містобудування та архітектури (висновки, будівельні паспорти, присвоєння поштової адреси тощо). В загальному обсязі наданих адміністративних послуг можна відмітити, що 15% займають заяви щодо вирішення житлових питань, 11% - питання оренди землі та майна, 6% - заяви з питань захисту прав дітей, 6% - це заяви по видачі посвідчень, 2% - інші послуги.
 
Працівниками відділу адміністративних послуг надаються консультації з отримання адміністративних послуг, заявники забезпечуються безкоштовними бланками заяв та отримують (за бажанням) копію зареєстрованої заяви. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до мережі Інтернет, до прикладів заповнення заяв, в наявності дитячий куточок, облаштовано зону очікування. Центр в повній мірі забезпечений офісною та комп’ютерною технікою.
 
«Кроки щодо діяльності Центру надання адміністративних послуг зроблені назустріч людям, сприяють підвищенню рівня надання послуг мешканцям нашого міста», - зауважила Олена Проценко.
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa