Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Здійснення реалізації завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги
05.02.2014

Здійснюючи реалізацію завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги, зокрема, у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань, хочу наголосити, що показники стану надання онкологічної допомоги за 2013 рік практично залишилися на рівні минулого року та кращі середніх показників по області», - зазначив заступник міського голови Андрій Клименко.
 
Так, занедбаність при діагностиці онкозахворювань склала 7,3% (область 10,6%). Покращилися показники діагностики раку шлунку, питома вага IV ст. яких склала 17,9% (область 22,8%), відсутня занедбаність раку шийки матки.
 
Проте потребує уваги діагностика раку молочної залози в незадавнених стадіях онкопроцесу. Існують наявні недоліки в роботі урологічної служби, де занедбаність раку нирки склала 20% (область 11,9%).
 
Обстеження хворих з передпухлинною патологією та підозрою на рак проводиться в повному обсязі відповідно до затверджених стандартів.
 
Своєчасно виявлене захворювання на ранній стадії, зокрема, онкологічне, перестає бути вироком і за сучасних медичних технологій може бути успішно вилікуване. Тому профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейного лікаря та посилення первинної ланки медичної допомоги – один з пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa