Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 13 листопадаУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До підприємців міста!
20.03.2014

Рада підприємців проводить збір коштів для підтримки збройних сил України, дислокованих на території міста Ромни та району. Відповідальна особа (казначей Ради) Коробка Олександр Миколайович контактний телефон: 067-547-67-21, місце розташування: вул. Соборна ТЦ «Діадема» (автобусна зупинка «Поштампт»)


Збір коштів проводиться за відомістю з «мокрою» печаткою казначея Ради «ФОП Коробка О.М.»
 
Звертаємося з проханням залучитися до акції та підтримати нашу армію
 
Реквізити для перерахування безготівкових коштів:
 
Отримувач: ДІЛОВА АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ, РМГО
 
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПриватБанк»
 
Р/р 26001060499412    МФО 337546   ЄДРПОУ 36504208
 
Призначення платежу: на підтримку армії
 
 
 
Підтримай армію
 
Рада підприємців міста оголошує про початок акції зі збору коштів для підтримки української армії. У ситуації, що склалася в нашій країні, вважаємо почесним для кожного свідомого громадянина, здатного надати фінансову підтримку, зробити усе, аби українські солдати не відчували браку коштів. Від того, чи будемо ми сьогодні активними, від того, чи висловимо свою позицію, чи зможемо підтримати тих, хто захищає мир в Україні, залежить, чи будемо ми з вами, наші близькі й рідні, усі в Україні щасливими і вільними. Зібрані кошти будуть направлені   на нагальні потреби для військових, дислокованих на території міста Ромни та  Роменського району.
Створена робоча група звернулась безпосередньо до командирів військових частин на місцях та збирає інформацію про потреби військових, але вже зрозуміло, що в першу чергу кошти потрібні для матеріально-технічної та медичноїпідтримки. З цією метою відповідальною особою за збір коштів призначено казначея Ради Коробку Олександра Миколайовича, контактний телефон: 067-547-67-21. Для передачі коштів можна зв’язатись безпосередньо за вказаним телефоном, звернутись особисто за вказаною адресою. З метою уникнення фальсифікацій, кошти приймаються по відомості з «мокрою» печаткою казначея Ради «ФОП Коробка О.М.»
Перерахування безготівкових коштів можна здійснити  як у відділенні банку ПАТ КБ «ПриватБанк» по вул. Соборній, так і за допомогою інших платіжних систем за реквізитами:
Отримувач: ДІЛОВА АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ, РМГО
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПриватБанк»
Р/р 26001060499412    МФО 337546   ЄДРПОУ 36504208
Призначення платежу: на підтримку армії
 
Рада підприємців міста звертається до підприємців та жителів міста не залишитись осторонь та підтримати ініціативу і в міру можливостей надати фінансову підтримку збройним силам України, дислокованим на території міста та району.
 Голова Ради підприємців                     Козаченко Н.П.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa