Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання «за круглим столом» з питання розміщення торгового намету по вул. Коржівській, 96А
20.06.2014

З метою обговорення питання самовільного встановлення за магазином «Либідь» по вул. Коржівській торгового намету по продажу пива на розлив для  більш широкого інформування мешканців міста про роботу всіх служб  та про можливі заходи щодо припинення торгівельної діяльності і демонтажу торгового намету в міській раді 19 червня 2014 року проведено засідання «за круглим столом» з мешканцями прилеглих будинків за участі керівників контролюючих та правоохоронних органів і відповідних служб виконавчого комітету.
 

Міський голова Сергій Салатун проінформував присутніх про звернення мешканців будинків №№13 і 13А по вул. Соборній, щодо розміщення поблизу житлових будинків та дитячого майданчика торгового намету по продажу пива на розлив і встановлення на цій території туалету.
 
З метою встановлення правомірності розміщення намету 4 червня 2014 року проведено комплексне обстеження даної торгової точки за участі представників служб виконавчого комітету та контролюючих органів, де було зафіксовано, що торговий намет встановлено самовільно, дозвільні документи на його розміщення не отримувались, власником намету було надано лише   договір суборенди земельної ділянки.
 
 Власник намету Середа Андрій був попереджений про необхідність  демонтажу торгового намету у зв’язку з самовільним його  встановленням.
 
10 червня  проведено повторне обстеження. Власник палатки на пропозиції по демонтажу споруди не відреагував, а розпочав здійснювати торговельну діяльність по продажу пива на розлив. Представником Головного управління міського господарства складено адміністративний протокол про порушення Правил благоустрою у м. Ромни, а саме:  установлення без відповідних дозволів об’єкту торгівлі. Протокол направлений на розгляд адміністративної комісії виконавчого комітету (штраф від 850 грн. до 1700 грн.)
 
За результатами обстеження направлено листа в Роменську міжрайонну прокуратуру щодо вжиття заходів до Середи А.О. за встановлення тимчасової споруди без відповідних дозволів.
 
Також направлено листа в Головне управління Держсанепідслужби у Сумській області з проханням провести позапланову перевірку дотримання санітарно-гігієнічних норм щодо місця розташування палатки та здійснення торгівлі. Перевірка по даному питанню буде проведена представниками Роменського управління після отримання дозволу на перевірку від Держсанепідслужби України (м. Київ).
 
Мешканці прилеглих будинків підтвердили, що розміщення намету створює незручності, оскільки порушується тиша та громадський порядок не лише в денний, а і в вечірній та нічний час.
 
В ході обговорення представником Роменської міжрайонної прокуратури було висловлено зауваження щодо відсутності в місті затвердженого порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд.
 
За результатами засідання міським головою   надані доручення щодо негайної розробки та затвердження відповідного Порядку знесення незаконно встановлених тимчасових споруд та вирішення питання щодо знесення встановленого Середою А.О. під житловими будинками туалету.
 
Міському відділу міліції рекомендовано посилити охорону громадського порядку на території, прилеглій до намету, та взяти на контроль питання дотримання в даній торговій точці вимог Правил продажу пива  в частині  заборони його продажу неповнолітнім.
 
 
 Управління економічного розвитку міської ради
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa