Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Конкурс «100 кращих товарів Сумщини»
10.07.2014

З метою поліпшення якості конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволення потреб і очікувань споживачів, на виконання Указу Президента України від 23.02.2001 № 113 «Про заходи щодо поліпшення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.04.2009 № 175 «Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу якості «100 кращих товарів Сумщини» в області проводиться регіональний конкурс продукції «100 кращих товарів Сумщини».
Організація та методичне забезпечення регіонального етапу конкурсу покладено на Державне підприємство «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».
Повний пакет документів учасника конкурсу «100 кращих товарів Сумщини» можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 101 (к. 707) або на сайті www.gcsms.com.ua, заявки на участь необхідно подати до 25 липня 2014 року.
Інформаційну допомогу щодо участі в конкурсі можна отримати за телефонами
ДП «Сумистандартметрологія»: (0542) 33-44-62, 33-35-97, факс 33-33-78.
Зацікавлених осіб просимо звертатися в управління економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бул. Шевченка, 2, тел. 2-15-83 (кабінет № 13), відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку.
18.07.2014 року о 15.00 в залі засідань міської ради відбудеться зустріч представника ДП «Сумистандартметрологія» з керівниками підприємств і підприємців щодо умов участі в конкурсі.
Запрошуємо всіх бажаючих осіб прийняти участь у регіональному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів Сумщини».
Управління економічного розвитку Роменської міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa