Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 13 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
семінар для працівників фінансового управління, керівників та економічних служб установ, які фінансуються з бюджету міста
12.08.2014

11 серпня 2014 року проведений семінар за участю заступника міського голови  Головко Т.І., фінансового управління, керівників та економічних служб установ, які фінансуються з бюджету міста.


Були розглянуті питання:
- щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік та Податкового кодексу України;

- проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо запровадження нової моделі міжбюджетних відносин), розрахункових обсягів видатків на 2015 рік і прогнозу на 2016-2017 роки, відповідно до Основних напрямів бюджетної політики на 2015 рік.

По результатах семінару вирішили: керівникам-розпорядникам бюджетних коштів забезпечити виконання розроблених у 2014 році заходів по економії коштів та проведення витрат в умовах жорсткої економії, у відповідності до вимог чинного законодавства; розпочати роботу по складанню бюджетних запитів у форматі програмно-цільового методу, керуючись розпорядженням КМУ від 16 квітня 2014 року № 385-р щодо Основних напрямів бюджетної політики на 2015 рік та листом Мінфіну «Про підготовку бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2015 рік і проекту прогнозу державного бюджету на 2016–2017 роки».
 

За інформацією фінансового управління
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa