Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оголошення
02.09.2014

Запрошуємо молодих людей Роменщини взяти участь на конкурсній основі у "Програмі стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради ".
 
Програма стажування передбачає неповний робочий день – зайнятість з 09:00 по 13:00 або з 14:00 по 18:00 на вибір. Окрім того, стажист зобов’язаний відвідувати щотижневі зустрічі з політиками та громадськими діячами, брати участь у тренінгах та навчальних семінарах, які будуть запропоновані учасникам програми у ході стажування.
 
До участі у конкурсі запрошується активна молодь міста у віці від 20 до 30 років. Кандидат має відповідати таким вимогам:
 
   бути громадянином України та вільно володіти українською мовою;

   мати базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»);

   мати досвід роботи з найпоширенішим програмним забезпеченням ПК.

   мати активну політичну і громадську позицію.

Конкурсний відбір передбачає два етапи. На першому етапі претенденти на участь у Програмі заповнюють аплікаційну форму, у якій зазначають основні відомості про себе, контактні дані, здобуту освіту, досвід роботи та громадської діяльності, а також дають розгорнуті відповіді на питання, які допоможуть членам конкурсної комісії краще познайомитися з аплікантом як особистістю. Окрім цього, подається мотиваційне есе (до 500 слів). Другий етап відбору – співбесіда з потенційними учасниками програми. Документи слід надсилати на електронну пошту programa2015@ukr.net  або за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 19, м. Ромни.
 
За результатами аналізу аплікаційних форм та співбесіди до участі у стажуванні будуть запрошені найуспішніші кандидати.
 
Деталі за телефоном: 097 522 71 36 або 2 14 94.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa