Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міський голова Салатун С.А.: Центр надання адміністративних послуг повинен стати не формальним, а дієвим посередником між замовниками та суб'єктами надання адміністративних послуг
09.09.2014

На черговій оперативні нараді при міському голові начальник відділу адміністративних послуг Анісімова Ю.В., звітуючи про стан виконання заходів щодо налагодження ефективної роботи Центру надання адміністративних послуг міста Ромни, затверджених розпорядженням міського голови від 29.04.2013 № 63, зазначила, що у зв’язку реформуванням системи адміністративних послуг, з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р розпочато процес оформлення взаємовідносин Центру з органами виконавчої влади і переліку послуг, які будуть надаватися в Центрі.

Начальник головного управління міського господарства Підгурський В.Л. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 14.02.2014 № 9-ОД «Про передавання картотек реєстраційного обліку місця проживання (перебування) фізичних осіб до Роменського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області».
 
Не зважаючи на те, що керівниками підприємств по обслуговуванню житлового фонду міської ради і головами ОСББ картотеки підготовлено до передавання, вказане розпорядження не виконано з таких причин: запропоновані вільні приміщення не відповідають вимогам; у міському відділі управління Державної міграційної служби України відсутня відповідна матеріально-технічна база і не вирішено питання щодо додаткової штатної чисельності співробітників.
 
Начальником Роменського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області Дмитренко О.Б. було порушено проблему щодо організації надання через міський Центр надання адміністративних послуг щодо оформлення та видачі паспортів громадянина України і реєстрації місця проживання особи. З метою налагодження цієї роботи буде проведено тематичне навчання.
 
Інформація керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ про актуальні питання роботи засвідчила стабільний стан справ у місті.
 
 
За повідомленням загального відділу
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa