Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Які питання турбують мешканців мікрорайонів Каховка та Процівка
23.09.2014
Нещодавно відбулися зустрічі міського голови з мешканцями мікрорайону Каховка та Процівка, на яких жваво обговорювались питання різного характеру. Спільними  для жителів цих кварталів виявились проблеми: грейдерування доріг, відсутності аптечних кіосків, вуличного освітлення, а також відділення для проходження процедур гемодіалізу.

Мешканці мікрорайону Процівка підняли питання, що стосується житлових будинків та водонапірної башти по вул. Будьоного. Щодо цієї проблеми Сергій Салатун надав відповідне роз’яснення: «у свій час, коли виносилося рішення щодо прийняття до комунальної власності житлових будинків, башта водонапірна не приймалася, так як не була визначена обслуговуюча організація. Робота по вирішенню цього питання продовжується, адже існує проблема відсутності постачання води. У вересні 2014 року на сесію міської ради буде винесено рішення про прийняття до комунальної власності башти водонапірної та артезіанської свердловини з послідуючою передачею експлуатуючій організації».

Міський голова неодноразово наголошує головам квартальних комітетів про організацію населення, їх активізацію щодо налагодження благоустрою на присадибних ділянках та вулицях. Адже, часто постають питання сміттєзвалища, яке створюють самі мешканці, залишаючи побутові відходи в не відведених для цього місцях.

Очільником міста  надано доручення та завдання щодо виваженої та спланованої роботи всіх служб та управлінь з метою вирішення питань, які були підняті мешканцями. 

за повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa