Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2014-2015 РОКІВ: ПЕРШОЧЕРГОВИЙ ПРІОРІТЕТ ДЛЯ НАШОГО МІСТА
10.10.2014

3 липня 2014 року в місті Ромни діє антикризовий енергетичний штаб з питань забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2014-2015 років в умовах зовнішньої воєнної агресії проти України. Метою діяльності штабу є координація дій служб, підприємств, установ, організацій та окремих співробітників спрямованих на організацію роботи на випадок обмеження постачання природного газу.

Кожного дня спеціалістами комунальної сфери проводяться зустрічі з мешканцями міста багатоквартирних житлових будинків, у ході яких приймалися до уваги пропозиції, побажання та нарікання громадян, які стали для антикризового штабу фундаментом для формування плану дій. Аналіз виконання затверджених заходів по підготовці до опалювального сезону 2014-2015 років обговорюються на засіданнях антикризового штабу кожного понеділка та п’ятниці.

Відповідно до оперативного плану щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами передбачається перехід котельних на альтернативне паливо. При цьому, газові котли залишаються в резерві для використання в часи критично низьких температур.

На сьогодні вже виконано ряд робіт: переобладнано котел в котельні по вул. Горького,46 на тверде паливо (очікується економія природного газу в 229,5 тис. м3/рік); завершено монтаж нового котла в котельні по вул. Луценка,1 (очікується економія природного газу в 58,0 тис. м3/рік); встановлено економайзер в котельні по вул. Дімітрова, 14 (очікується економія природного газу в 56,6 тис. м3/рік); проведена заміна тепломережі від котельні по вул. Полтавська,121 трубами в попередній ізоляції (очікується економія природного газу в 2,2 тис. м3/рік), тощо.

Окрім того, ведуться роботи по забезпеченню економного використання палива на інших об’єктах, результатом чого стане скорочення споживання природного газу на 30 відсотків по місту в цілому.


За повідомленням головного управління міського господарства

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa