Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Повідомлення про оприлюднення
29.10.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення сесії міської ради шостого скликання «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Ромни».

Представлений регуляторний акт передбачає встановлення чітких правил торгівлі на міських ринках з метою впорядкування торгівлі на них, забезпечення дотримання ветеринарно-санітарних вимог і правил торгівлі при реалізації продукції та покращення умов для купівлі-продажу товарів.

Проект регуляторного акта «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Ромни» та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднений на офіційному сайті міста Ромни www.romny.osp-ua.info в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста».

Розробник проекту – управління економічного розвитку Роменської міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді приймаються розробником проекту регуляторного акту протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: бул. Шевченка,2, м. Ромни, 42000 (тел. 2-15-83, 2-35-58) або на електронну адресу romenecon@gmail.com


Управління економічного розвитку міської ради.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa