Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 11 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Презентація проекту оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни Сумської області
21.10.2014

У відповідності до ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», та Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 р., « Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»17.10.2014 в сесійному залі міської ради відбулася презентація проекту оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни Сумської області, історико–архітектурного плану з визначенням меж історичних ареалів та зон охорони культурної спадщини.

У заході взяли участь керівники громадських організацій, депутати міської ради,керівники підприємств та установ міста, голови квартальних комітетів,служби виконкому,керівники району та голови селищних рад, які межують з містом, представники засобів масової інформації, мешканці міста. Презентацію проекту провели розробники проекту – Київский інститут ДП «НДПІмістобудування». Учасниками зібрання задавалися питання щодо представленої містобудівної документації.

Оскільки оновлений генеральний план міста та його частини є основним стратегічним документом розвитку міста, міський голова звернув увагу на необхідність якнайбільшої участі громади в обговоренні цього важливого документу. Згідно з встановленою законодавством процедури обговорення термін громадського обговорення закінчується 10 листопада. Матеріали знаходяться в доступному для ознайомлення місці – фойє на першому поверсі будівлі міської ради та на офіційному веб-сайті виконкому в розділі «карта міста» та «громадські консультації».

Всі бажаючі висловити пропозиції та зауваження мають можливість надати їх до загального відділу виконкому (кабінет №9).


За повідомленням відділу містобудування та архітектури

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa