Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 15 листопадаУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сесія Роменської міської ради
05.11.2014

29 та 31 жовтня 2014 року відбулись два пленарних засідання шістдесят другої сесії Роменської міської ради шостого скликання, які провів міський голова Сергій Салатун.

На початку першого засідання за ініціативи народних депутатів України від ВО «Свобода» Мірошниченка І.М. та Леонова Е.В., які були присутні на засіданні разом із представниками громадськості міста, до порядку денного було додатково включене питання  «Про обговорення ініціативи представників громадськості міста щодо зниження тарифів на комунальні послуги, водопостачання та водовідведення». В ході обговорення питання були висловлені претензії щодо роботи підприємств, що обслуговують житловий фонд міста, а також щодо невідповідності тарифів за комунальні послуги якості цих послуг. Мешканці міста висловили обурення щодо високої вартості водопостачання та водовідведення для споживачів міста. Під час обговорення питання від Мірошниченка І.М. та Леонова Е.В. надійшла пропозиція негайно передати обладнання та інфраструктуру, що забезпечують водопостачання та водовідведення в місті, з оренди в оперативне управління громади.  Салатун С.А. зауважив, що такі намагання вже були і раніше за попередньої влади, але виявлені причини, за яких це зробити вбачалося неможливим без негативних наслідків для міста. Також міський очільник запропонував перед прийняттям такого рішення всебічно вивчити питання, створивши відповідну комісію із залученням усіх зацікавлених сторін, яка і запропонує шляхи його вирішення.

За результатами обговорення депутатами «з голосу» проголосоване рішення, автором якого став депутат міської ради Кравчук П.М., щодо:

1) призупинення дії тарифів на водопостачання та водовідведення, затверджених постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 27.06.2014 № 789 та від 27.06.2014 № 790;

2) створити комісію по розгляду тарифів за водопостачання та водовідведення і направити Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запит щодо обґрунтування встановлених тарифів за водопостачання та водовідведення в м.Ромни;

3) скасувати рішення виконкому щодо підвищення тарифів за житлово-комунальні послуги від 25.07.2014 № 143 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду».

Кравчук П.М., як автор даного рішення, повідомив, що належним чином оформлене рішення він надасть до міської ради 3 листопада.

Також на другому засіданні шістдесят другої сесії депутати добавили повноважень комісії, створеної на першому пленарному засіданні, зобов’язавши її вивчити можливість повернення майна водоканалу в оперативне управління комунальному підприємству.

На сесії обговорили й питання завищеної вартості проїзду в міському пасажирському транспорті. Міському голові надане доручення створити комісію, яка повинна вивчити стан справ у цьому питанні.

Крім того, розглянуті інші питання порядку денного.


За повідомленням відділу організаційної та кадрової роботи
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa