Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Соціальний захист бездомних громадян
11.11.2014

Територіальним центром соціального обслуговування Роменської міської ради ведеться облік бездомних осіб, здійснюється реєстрація переважно місцеперебування за юридичною адресою.

Територіальним Центром бездомним особам надається соціальна послуга представництва інтересів, а також установою організовується надання натуральної допомоги у вигляді одягу, бувшого у вжитку, допомога у відновленні документів, що посвідчують особу; сприяння медичному обстеженню.

Першою обласною спеціалізованою лікарнею та Роменською ЦРЛ бездомним громадянам в разі необхідності за рахунок закладу надаються соціально-медичні послуги, забезпечення ліжкомісцем, гарячою їжею. Завдяки співпраці з Роменською ЦРЛ та Першою обласною спеціалізованою лікарнею бездомні громадяни отримують медичні послуги, консультування з питань профілактики ВІЛ/ СНІДу та туберкульозу. Медичне обстеження здійснюється безкоштовно.

При територіальному центрі м. Ромни у відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги створено пункт прийому від населення гуманітарної допомоги (теплі речі, взуття, одяг). Бездомні особи, які перебувають на обліку, при необхідності забезпечуються одягом та взуттям б/в.

Спеціалістом по роботі з бездомними особами ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота із зазначених питань, розміщуються інформаційні листівки у можливих місцях скупчення зазначеної категорії громадян (автовокзал, залізничний вокзал, базар, деякі багатоповерхівки). За громадянами, що перебувають на первинному обліку бездомних осіб ведеться постійний супровід.

Роменським МВ УМВС України в Сумській області проводиться відповідна робота щодо запобігання випадкам незаконного відчуження житла бездомних осіб та одиноких непрацездатних громадян. З соціальними робітниками також проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з даного питання.

Станом на 10.11.2014 сектором обліку бездомних громадян на підставі особистої заяви зареєстровано 23 бездомних осіб, на обліку перебуває 10 осіб.

За бездомними особами, які перебувають на обліку в Територіальному центрі, ведеться супровід та проводиться відповідна робота.

За повідомленням управління праці та соціального захисту населення

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa