Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 18 листопадаУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Cесія Роменської міської ради
28.11.2014

27 листопада 2014 року відбулася шістдесят третя сесія Роменської міської ради шостого скликання. Вона розглянула 24 питання, які були внесені до порядку денного. На початку засідання розглянуто депутатський запит Кравчука П.М., який запропонував внести до порядку денного сесії питання про скасування рішення сорок першої сесії Роменської міської ради від 08.07.2013 «Про надання згоди на укладення мирової угоди між сторонами у процесі виконання судового рішення». Секретар  міської ради Книга В.Ю. зауважив, що згідно вимог пункту 20 Регламенту Роменської міської ради включенню питанню до проекту порядку денного та його винесенню на розгляд пленарного засідання міської ради для прийняття рішення передує попередній розгляд цього проекту у постійних комісіях міської ради, до сфери повноважень яких належать ці питання. Тож даний депутатський запит був направлений на розгляд в постійні комісії міської ради.

Прийняли чергові зміни до бюджету міста 2014 року, які стосувалися перерозподілу коштів бюджету розвитку, перерозподілу асигнувань з метою виплати заробітної пали за жовтень 2014 року працівникам бюджетної сфери, а також внесення змін в частині субвенцій з державного та обласного бюджетів. Також прийняли відповідні зміни до Програми економічного та соціального розвитку міста на 20114 рік.

Крім того, були розглянуті та прийняті рішення стосовно земельних та майнових відносин.


За повідомленням відділу організаційної та кадрової роботи

 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa