Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 23 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проведено Всеукраїнський тиждень права
23.12.2014
На виконання розпорядження міського голови в місті Ромни проведено Всеукраїнський тиждень  права.

Для реалізації практичних заходів в рамках Всеукраїнського тижня права, відділом освіти були проведені в навчальних закладах брей – ринги, засідання «Клубу Феміди», виступи агітбригади, психологічні тренінги, лекції, анкетування учнів, вікторини, рольова гра, конкурси рефератів, малюнків та плакатів, книжкові виставки, виховні години, презентації учнівських проектів. Управлінням праці та соціального захисту населення проведені лекції, створені належні умови для набуття громадянами знань про свої права та свободи, забезпечення вільного доступу до джерел правової інформації. В закладах культури пройшли книжкові виставки, тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру з популяризації правових знань. Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведені лекції з елементами тренінгу та надані консультації сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах з правової тематики. Службою у справах дітей проведено у навчальних закладах міста семінари, лекції, круглі столи та виховні години.  

Тиждень правових знань не пройшов непоміченим. Здійснення широкого інформування населення з питань правової політики, створення належних умов для набуття громадянами правових знань та правоосвітні заходи, які проведені  в рамках Тижня правових знань в м.Ромни,  сприяли розвитку правосвідомості населення, задоволенню потреб громадян в одержанні знань з права, формуванні   правової культури та правової свідомості громадян нашого міста.

За повідомленням юридичного відділу

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa