Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виконання делегованих повноважень щодо проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій
09.12.2014

Відповідно до Порядку контролю за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 01.12.2006 № 630 "Про удосконалення контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" 04 грудня 2014 року управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації здійснило перевірку діяльність виконавчих органів Роменської міської ради в частині здійснення делегованих повноважень, передбачених пп. 3 п. б ч. 1 ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" згідно з Конституцією України, рішенням Конституційного Суду України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 39 Конституції України про завчасне сповіщення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій.


У ході перевірки було встановлено, що виконавчим комітетом Роменської міської ради за період з 20.12.2013 по 03.12.2014 погоджувалося проведення 109 заходів, ініційованого політичними партіями, громадськими організаціями та мешканцями міста. Відділом з питань внутрішньої політики виконкому Роменської міської ради ведеться облік документації, що стосується проведення акцій (повідомлення осередків політичних партій, громадських організацій, громадян). Також, здійснюється контроль за забезпеченням громадського порядку.

Робота виконавчих органів Роменської міської ради за здійсненням даних делегованих повноважень проходить на належному організаційному рівні. Порушень чинного законодавства не було виявлено.

Звертаємо увагу ініціаторів акцій на необхідність вказувати в повідомленні відповідальну за проведення заходу особу та її контактні дані (адреса, телефони), передбачувану кількість учасників акції та надавати матеріали, які передбачається розповсюджувати.
 
 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa