Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 23 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Комісією розглянуто спірні питання оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни
14.01.2015
 
У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з 13 жовтня по 10 листопада була проведена процедура громадського обговорення оновленого генерального плану міста та історико-архітектурного опорного плану міста.

Протягом місяця до виконкому Роменської міської ради надійшло 13 письмових звернень, на які заявникам були надані письмові відповіді в установлений законодавством термін та на підставі роз'яснень розробника проекту – НДПІ містобудування.

Оскільки не всі письмові зауваження та пропозиції були прийняті проектною організацією, у відповідності до п. 11 Постанови КМУ №555, рішенням 62 сесії Роменської міської ради шостого скликання від 24.12.2014 була створена комісія по розгляду спірних питань у складі 35 чоловік.

На засідання комісії 13.01.2015 о 13-00 були присутні заявники, підприємці та представники організацій, які письмово зверталися до виконкому під час проведення громадських слухань. У роботі комісії прийняли участь розробники проекту – представники Київського науково – дослідного проектного інституту містобудування.

Комісією було розглянуто всі звернень, з яких: прийнято позитивне рішення з врахуванням наданих пропозицій по 6-ти, комісія погодилася з відповідями проектної організації та замовникаі відмовила в задоволенні пропозицій по 4-м, частково враховано пропозиції по 3- м. Не прийшли до спільної думки члени комісії, заявники та виконавець робіт в питаннях максимальної висоти забудови центральної історичної частини міста та забудови в охоронюваній зоні природного ландшафту по вул. Полтавській поряд з територією МРЕВ ДАЇ.

Оскільки у відповідності до п. 15 Постанови у  разі неспроможності комісії врегулювати спірні питання між сторонами остаточне рішення буде прийняте Роменською міською радою при затвердженні цього містобудівного документу. Крім того, за пропозицією комісії, замовнику і проектній організації рекомендовано до затвердження містобудівної документації на сесії міської ради  звернутися до Міністерства культури України, з проханням врахувати при погодженні історико- архітектурного опорного плану міста пропозиції щодо підвищення поверховості житлових будинків на вже сформованих територіях багатоповерхової забудови.

За повідомлення відділу містобудування та архітектури
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa