Ромни - офіційний сайт міста :: Комісією розглянуто спірні питання оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 19 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Комісією розглянуто спірні питання оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни
14.01.2015
 
У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з 13 жовтня по 10 листопада була проведена процедура громадського обговорення оновленого генерального плану міста та історико-архітектурного опорного плану міста.

Протягом місяця до виконкому Роменської міської ради надійшло 13 письмових звернень, на які заявникам були надані письмові відповіді в установлений законодавством термін та на підставі роз'яснень розробника проекту – НДПІ містобудування.

Оскільки не всі письмові зауваження та пропозиції були прийняті проектною організацією, у відповідності до п. 11 Постанови КМУ №555, рішенням 62 сесії Роменської міської ради шостого скликання від 24.12.2014 була створена комісія по розгляду спірних питань у складі 35 чоловік.

На засідання комісії 13.01.2015 о 13-00 були присутні заявники, підприємці та представники організацій, які письмово зверталися до виконкому під час проведення громадських слухань. У роботі комісії прийняли участь розробники проекту – представники Київського науково – дослідного проектного інституту містобудування.

Комісією було розглянуто всі звернень, з яких: прийнято позитивне рішення з врахуванням наданих пропозицій по 6-ти, комісія погодилася з відповідями проектної організації та замовникаі відмовила в задоволенні пропозицій по 4-м, частково враховано пропозиції по 3- м. Не прийшли до спільної думки члени комісії, заявники та виконавець робіт в питаннях максимальної висоти забудови центральної історичної частини міста та забудови в охоронюваній зоні природного ландшафту по вул. Полтавській поряд з територією МРЕВ ДАЇ.

Оскільки у відповідності до п. 15 Постанови у  разі неспроможності комісії врегулювати спірні питання між сторонами остаточне рішення буде прийняте Роменською міською радою при затвердженні цього містобудівного документу. Крім того, за пропозицією комісії, замовнику і проектній організації рекомендовано до затвердження містобудівної документації на сесії міської ради  звернутися до Міністерства культури України, з проханням врахувати при погодженні історико- архітектурного опорного плану міста пропозиції щодо підвищення поверховості житлових будинків на вже сформованих територіях багатоповерхової забудови.

За повідомлення відділу містобудування та архітектури
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa