Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 12 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з органами прокуратури, іншими правоохоронними та контролюючими органами щодо протидії злочинності в місті Ромни
16.01.2015

Відповідальним за вирішення питань взаємодії Виконавчого комітету Роменської міської ради з органами прокуратури, іншими правоохоронними та контролюючими органами визначено начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бондаренка В.І.

Міський голова щовівторка в Роменській РДА бере участь у нарадах з питань забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян, за участю керівників правоохоронних органів.

24.11.2014 на підведенні підсумків в Роменському МВ УМВС України в Сумській області визначені шляхи спільних дій роботи із захисту громадян від злочинних посягань, збереження їх життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканості і безпеки на 2015 рік.

Роменським МВ УМВС України в Сумській області здійснюється щоденний постійний обмін з підрозділами правоохоронних органів та виконавчим комітетом аналітичною та статистичною інформацією, оперативне інформування про виявлені порушення прав і свобод громадян та інтересів держави.

З Роменським МВ УСБУ в Сумській області налагоджене питання про вжиття заходів щодо реагування на виявлені факти порушень, зворотний зв’язок обміну інформацією про наявні та можливі ризики у сфері національної безпеки України. У 2014 році порушень не встановлено.

У Роменському МВ УМВС України в Сумській області розроблений та погоджений з виконавчим комітетом Роменської міської ради План дій щодо забезпечення належного рівня захисту приміщень органів виконавчої влади, об’єктів життєзабезпечення. Фактів порушень не встановлено.  

Дільничні інспектори Роменського МВ УМВС України в Сумській області забезпечені 2 службовими кабінетами (опорними пунктами) в мікрорайонах міста.

При виконавчому комітеті Роменської міської ради створена і працює спостережна комісія. У 2014 році було проведено 11 засідань.

Сектором державної служби боротьби з економічною злочинністю Роменського МВ УМВС України в Сумській області спільно з Роменською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Сумській області здійснюються заходи по виявленню фактів незаконного розподілу, розкраданню, нецільового використанню бюджетних коштів, насамперед тих, що виділяються з резервного фонду бюджету. Постійно проводяться заходи щодо запобігання та протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин. Здійснюється перевірка організацій, установ, що функціонують на території міста щодо виявлення порушень керівників по невиплаті заробітної плати населенню. 

Протягом 2014 року проведено 25 обстежень на юридичних особах та 23 обстежень фізичних осіб-підприємців з питань дотримання законодавства про оплату праці. За підсумками проведених обстежень роботодавцям надано 130 пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

Спільно з державним інспектором праці Територіальної державної інспекції з питань праці у сумській області здійснено обстеження щодо дотримання трудового законодавства на 4 підприємствах.

Роменською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Сумській області спільно з Роменським МВ УМВС України в Сумській області, Роменською об’єднаною Державною фінансовою інспекцією, з метою зменшення кількості перевірок суб’єктів господарювання відповідними контролюючими органами в місті розроблений узгоджений план спільних дій щодо проведення заходів контролю. Роменським МВ УМВС України в Сумській області відпрацьовуються розважальні заклади (бари, кафе, клуби) з метою попередження та недопущення скоєння кримінальних правопорушень неповнолітніми особами, недопущення фактів втягнення неповнолітніх у наркоманію та злочинну діяльність. Протягом 2014 року до адміністративної відповідальності за порушення законодавства щодо продажу неповнолітнім спиртних та тютюнових виробів притягнено 8 осіб за порушення ст.. 156 ч. 2 КУпАП.

Здійснюється контроль за виконанням плану заходів щодо залучення виробничого потенціалу Роменської виправної колонії № 56 в економіку міста та створення робочих місць для засуджених. Управлінням економічного розвитку спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення проводяться зустрічі з керівництвом Роменської виправної колонії № 56 та керівниками організацій та установ міста по питанню закупівлі продукції установи.

Роменський МВ УМВС України в Сумській області проводить комплекс скоординованих заходів, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, що виділяються на фінансування державних та регіональних програм.

За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa